full screen background image
Search

НАЈНОВИ ТЕСТОВИ

ШТО ИМА НОВО?

BMW 316i, 320i EfficientDynamics и Серија 3 xDrive

По претставувањето на новите 320i, 316d и 318d на...

Audi го победи BMW по продадени возила во Април

Глобалната луксузна војна има три лути...

2012 Bentley GTC Convertible by Impeium Automotive

По претставувањето на редизајнираниот Continental GTC...

Mini John Cooper Works GP

Голем во перформанси, но мал по број, новиот Mini John...

Новиот моќен BMW M135i

BMW M135i е првиот автомобил од M Performance спортската...

BMW Серија 1 со три врати

Спортскиот и елегантен дизајн на моделот со три...

Премиера: Новиот BMW Серија 3 Караван – Мега Галерија

BMW денес ги објави првите официјални слики и...

BMW M3 и М5 Performance Edition!

BMW M5 според многумина e можеби и најдобриот...

Nissan Juke by Senner Tuning

По претставувањето на провокативниот Juke-R, но и...

Renault Twingo Summertime

Малиот градски автомобил на Renault, Twingo доби своја...

Почина легендарнот Carroll Shelby.

Името на Carroll Shelby би требало да е познато за секој...

Subaru BRZ / Toyota GT 86 кабрио наскоро на пазарот

Според неодамнешен извештај, Subaru и Toyota ги...

ТЕСТ: Honda Civic 1.8i – Успешната приказна продолжува!

Овој пат на тест ја имавме најновата генерација...

Smart го потврди производството на escooter

Smart ги објави плановите да започне со...