full screen background image
Search

НАЈНОВИ ТЕСТОВИ

ШТО ИМА НОВО?

ПРЕМИЕРА: Mission X е роденденски подарок од Porsche за Porsche!

Со новиот Mission X концепт, Porsche најавува сериски...

Alfa Romeo прашува: Како треба да се вика новиот мал кросовер?

По лансирањето на одличниот Tonale, Alfa Romeo ја...

ПРЕМИЕРА: Најбрзиот Volvo во историјата е новиот електричен EX30

Новиот EX30 е интересен нов модел од Volvo – од...

ВОЗЕВМЕ: Во Лајпциг го возевме освежениот Porsche Cayenne S – сега е уште помоќен, полуксузен и повторно има V8!

На покана на Porsche отидовме во Лајпциг да го...

Peugeot го откри новиот Panoramic i-Cockpit – има 21-инчен екран и ќе дебитира кај новиот 3008!

Најновата еволуција на иновативниот кокпит на...

Новиот DFSK Forthing T5 EVO пристигна во Македонија!

Интересниот и супер-модерен SUV на кинескиот...

ПРЕМИЕРА: Lexus го претстави целосно-новиот LBX – мал супер-луксузен кросовер со хибриден погон

Срцето на новиот LBX е хибриден погон кој...

Citroen C5 Aircross добива нов, супер-ефикасен лајт-хибриден погон со 136 коњски сили

Големиот SUV на Citroen го добива новиот 1.2-литарски...

ПРЕМИЕРА: Range Rover Sport SV е нов луксузен знаменосец со 635 коњски сили и карбонски тркала!

Range Rover ја пензионира ознаката SVR за моделот Sport,...

ПРЕМИЕРА: Volkswagen Golf R 333 Limited Edition – 333 примероци, 333 коњски сили!

Супер-ексклузивниот Golf R 333 Limited Edition е на самиот...

Fiat Topolino е италијанскиот прв братучед на Citroen Ami!

Според Fiat, новото Topolino е „направен од радост,...

Delta 4×4 го подготви ѕверскиот Volkswagen Amarok Beast 2.0!

Подигнатиот пикап е оддалечен од подлогата за...

ИНТЕРВЈУ: Patrick Weiland, ROWE: Гарантираме дека нашите масла се развиени и произведени во Германија

Мотоцентар од неодамна е партнер на германскиот...

Opel се подготвува за настап на саемот во Минхен

Според најавите, Opel ќе биде единствениот бренд...