full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Галерии

ГАЛЕРИЈА: Mercedes-AMG GT R со 585 коњски сили во Скопје!

Во салонот на Mercedes-Benz во Скопје пристигна скоро најекстремната верзија на Mercedes-AMG GT –...

МЕГА-ГАЛЕРИЈА: Изложба на возила АСУЦ 2019

Денес во АСУЦ Боро Петрушевски во Скопје се одржа јубилејното, петто дружење на вљубениците...

ГАЛЕРИЈА: 2019 Авто Плус Street Show

Вчера се одржа првото Avto Plus Street Show, а ние пренесуваме мала галерија од настанот!

Посетете го Auto Show настанот во Скопје Сити Мол

Денес започна Auto Show настанот во Скопје Сити Мол – а ние ви пренесуваме само дел од...

МЕГА ГАЛЕРИЈА: Се одржа вториот Drive for Colon Cancer Awareness во Скопје!

Денес се одржа вториот Drive for Colon Cancer Awareness во Скопје – а ние пренесуваме мега-галерија од...

Mercedes-AMG инвазија во Скопје!

Денес имавме несекојдневна можност одблиску да погледнеме три различни Mercedes-AMG модели –...

ГАЛЕРИЈА: Новиот Audi Q8 низ нашиот објектив!

Имавме одлична можност да го фотографираме новиот Audi Q8, и тоа во навистина несекојдневна...

Галерија: Авто-собир АСУЦ 2018

Врнежливото време не успеа да ги поколеба ентузијастите – и иако имаше помалку...

ФОТО + ВИДЕО: Скопје Classic Day 2018!

Денес се одржа Skopje Classic Day 2018 – Погледнете како изгледаше барем дел од атмосферата на...

ГАЛЕРИЈА: Атмосферата на Скопје Круг 2018

Денес се одржа трката Скопје Круг 2018, а ние ви пренесуваме дел од акцијата и атмосферата.

ЕКСКЛУЗИВНО: Во посета на Museo Storico Alfa Romeo!

Нашиот другар Марјан беше во посета на музејот на легендарниот италијански бренд Alfa Romeo и ни...

Ексклузивна Мега-Гајлерија: Ferrari 488 GTB на скопските улици!

Поминавме малку време со нешто несекојдневно и егзотично – новиот твин-турбо Ferrari 488 GTB, и...

МЕГА-ГАЛЕРИЈА: Premium Rally и преку 10.000 коњски сили го нападнаа Скопје!

Premium Rally возилата вчеравечер пристигнаа во Скопје, а денес беа на градскиот плоштад –...

ГАЛЕРИЈА: 8-ми Роденден на Буба Клуб Македонија

Нашите пријатели од Буба Клуб Македонија денес го прославија својот 8-ми роденден –...