ФОТО + ВИДЕО: Skopje Classic Day 2019 – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ФОТО + ВИДЕО: Skopje Classic Day 2019

Се одржа и овогодинешниот Skopje Classic Day, а ние ви пренесуваме само дел од тамошната атмосфера преку нашите мега-галерија и видео!

Денес Александар Палас беше домаќин на Skopje Classic Day 2019, каде неколку десеттици автомобили и моторцикли учествуваа на овој престижен настан. Внимателно одбраните автомобили, расположените сопственици и многуте гости понудија навистина одлична атмосфера. Уживајте!

Видео

Галерија

 Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.