full screen background image
Search

ТАГ:

ПРЕМИЕРА: Новиот Chevrolet Corvette доаѓа со средишно поставен V8 и 500 коњски сили!

Chevrolet ја претстави  најновата,...

Тековниот Chevrolet Corvette си заминува од Европа со специјална Final Edition

Доколку имате да одвоите 116.000,...

Утринска Гимнастика: Hillclimb Drift со Corvette со 1000 коњски сили!

Ајде да ги започнеме...

Доаѓа и Chevrolet Corvette ZR1 Convertible – 755 коњски сили под отворено небо!

Ова е првиот ZR1 Convertible по Corvette ZR1 Convertible од...

Премиера: Chevrolet официјално ја претстави Corvette ZR1 со 755 коњски сили!

Најбрзата и најмоќна Corvette на...

Chevrolet FNR-X е концепт за адаптивен SUV

Chevrolet во Шангај го претстави...

Genovation Extreme Electric – односно електрична Chevrolet Corvette – влегува во сериско производство!

Електричниот автомобил...

Официјално: Chevrolet Camaro ZL1 ќе нуди 650 коњски сили!

Американските мускулести...

Утринска Гимнастика: Најбрзото Audi R8 на светот!

Во светот на тјунерите...

Chevrolet го претстави новото Camaro Convertible!

Отворената верзија на Camaro ќе...

Претставено новото Chevrolet Camaro, добива 2-литарски турбо-бензинец!

Новото Camaro на Chevrolet доаѓа со нови...

Концепт: Chevrolet FNR – Научна фантастика!

FNR е застрашувачки и...

Chevrolet Corvette Stingray PDR700 на Prior Design – Широк и моќен автомобил!

Тјунерите од Prior Design ја...

ТУРБО ТЕСТ: Chevrolet Camaro SS V8 – Голема играчка за големи деца!

Мускулестите автомобили...