Утринска Гимнастика: Hillclimb Drift со Corvette со 1000 коњски сили! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Hillclimb Drift со Corvette со 1000 коњски сили!

Ајде да ги започнеме работниот ден и работната седмица со нешто интересно – Corvette со 1060 коњски сили и Matt Field зад управувачот.

Главни ѕвезди во ова налудничаво видео се кривулестиот и тесен планински пат, супер-моќната Corvette C6 со преку 1000 коњски сили и професионалниот возач од Formula Drift – Matt Field.

Навистина нема потреба да објаснуваме премногу. Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.