ФОТО + ВИДЕО: Скопје Classic Day 2018! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ФОТО + ВИДЕО: Скопје Classic Day 2018!

Денес се одржа Skopje Classic Day 2018 – Погледнете како изгледаше барем дел од атмосферата на одличниот настан!

Прекрасното време беше само уште еден дополнителен мотив да се посети Skopje Classic Day 2018. Внимателно одбрани автомобили зема учество на овој настан кој се надеваме дека ќе прерасне во традиција. Некои автомобили добро ги познаваме, но некои беа сосем нови – и се надеваме дека следната година ќе бидат во уште поголем број.

Погледнете како сето тоа изгледаше!

Видео

ГалеријаАлфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.