Утринска Гимнастика: Најбрзото Audi R8 на светот! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Најбрзото Audi R8 на светот!

Во светот на тјунерите вртоглави бројки на коњски сили се секојдневна работа – но што се случува кога момците од Underground Racing ќе му го посветат своето внимание на Audi R8 и ќе добијат импресивни 2100 коњски сили?

Погледнете како монструозниот Audi R8 на Underground Racing ќе се справи со Chevrolet Corvette ZR1 со 1000 коњски сили, Twin Turbo Chevrolet Corvette со 1500 коњски сили, Underground Racing Lamborghini Gallardo Twin Turbo со 2100 коњски сили и Nissan GT-R со 2200 коњски сили!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.