ГАЛЕРИЈА: OneLife Rally во Скопје! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ГАЛЕРИЈА: OneLife Rally во Скопје!

Вчеравечер автомобилите и возачите на овогодинешното OneLife Rally пристигнаа во центарот на Скопје!

OneLife Rally оваа година тргна од Вроцлав, Полска, а финалната дестинација е главниот град на Грција – Атина. Меѓу другите автомобили, оваа година во Скопје пристигнаа Ferrari Enzo, неколку различни примероци на McLaren, но и неколку различни модели на Lamborghini, Porsche, Audi и многу, многу други. Да не должиме многу-многу, погледнете ги фотографиите!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.