Викендов се одржа Автоплус Street Show 2021 – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Викендов се одржа Автоплус Street Show 2021

Викендов на паркингот пред А1 Арена се одржа автомобилскиот изложбен настан Автоплус Стрит Шоу – а ние пренесуваме дел од атмосферата.

Скопјани викендов имаа можност одблиску да погледнат нови автомобили, но и електрични велосипеди, теренски возила, комерцијални возила и кампинг опрема. Меѓу другото, видовме и неколку премиери на нови возила – возила кои наскоро ќе ги добиеме на тест, па ќе ги пренесеме и нашите впечатоци. Ова е само дел од овогодинешната атмосфера, па да не должиме многу-многу, уживајте во фотографиите.

 Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.