МЕГА-ГАЛЕРИЈА: Изложба на возила АСУЦ 2019 – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

МЕГА-ГАЛЕРИЈА: Изложба на возила АСУЦ 2019

Денес во АСУЦ Боро Петрушевски во Скопје се одржа јубилејното, петто дружење на вљубениците во автомобилите – а ние ви пренесуваме мега-галерија од возилата кои беа таму изложени.

За разлика од минатата година, оваа година временските услови „се погодија“ за ваков настан. Иако попладнево заврна, сепак за време на дружењето во АСУЦ Боро Петрушевски, имавме одлично време.

Нема да должиме многу – навистина нема потреба. Едноставно, уживајте во нашите фотографии преку кои ќе се обидеме да ви пренесеме дел од тамошната атмосфера.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.