full screen background image
Search

НАЈНОВИ ТЕСТОВИ

ШТО ИМА НОВО?

ПРЕМИЕРА: Prodrive P25 е модерна реинкарнација на Impreza 22B и чини 535.000 Евра!

Impreza 22B од доцните 1990-ти години е можеби еден од...

РКЕ: Бензините поевтинуваат, дизелот поскапува

Нова рекалкулација на цените на горивата –...

Opel подготви специјална серија од Corsa за нејзиниот 40-ти роденден

Првата Corsa излезе од производната лента во 1982, па...

Пристигна освежениот Volkswagen T-Roc

Volkswagen неодамна подготви освежување за...

Новиот Mercedes-AMG G63 4×4² е теренско чудовиште со 585 коњски сили!

AMG дивизијата ги откри првите фотографии и...

Dacia го воведува новото лого ширум целата гама на возила

Новото лого на романскиот бренд се вика Dacia Link и...

Peugeot темелно го тестира новиот 408 и се подготвува за неговата премиера

Peugeot се подготвува да го претстави новиот 408 за...

MG Motor е новиот, трет бренд во понудата на Ми-Да Гранд Моторс

По Ford и Hyundai, Ми-Да Гранд Моторс во своето...

Новите Continental SportContact 7 се најдобри според британскиот EVO Magazine

Британскиот Evo Magazine го искористи тест-центарот...

Официјално доделени AutoBest наградите на гала вечер во Франција

Во малото место Кирвилер во близината на...

Новиот, целосно-електричен 500e е изложен во салонот на Fiat!

Fiat самоуверено се движи кон електрифицирање на...

Регулаторна: Бензините поскапуваат 1.5, дизелот 3 денари!

Регулаторната Комисија за Енергетика објави...

ПРЕМИЕРА: Porsche 911 Carrera GTS Cabriolet America Edition – 115 примероци, само за Северна Америка!

Пред 70 години, Porsche го претстави 356 America,...

Cupra ги претстави своите планови до 2025 – ги најави Tavascan, Terramar и електричниот UrbanRebel!

Cupra има јасно-дефинирана цел – а тоа е преку...