full screen background image
Search

НАЈНОВИ ТЕСТОВИ

ШТО ИМА НОВО?

Bugatti започна да ги испорачува првите примероци од супер-ексклузивниот Divo

Bugatti Divo чини од 5 милиони Евра – а првите...

ПРЕМИЕРА: KIA го освежи Stonic со нови технологии и лајт-хибридна варијанта.

KIA тукушто ги објави официјалните податоци околу...

ПРЕМИЕРА: Креаторот на McLaren F1 го претстави духовниот наследник на овој легендарен супер-автомобил – ова е Gordon Murray T.50!

Gordon Murray е човекот кој е заслужен за легендарниот...

Регулаторна: Бензините поскапуваат половина денар, дизелот поевтинува половина денар

Регулаторната Комисија за Енергетика објави...

Toyota ја претстави мрачната RAV4 Hybrid Black Edition

За фановите на црно-на-црно-на-црно автомобилите,...

ТЕСТ: Citroën C3 Aircross 1.5 BlueHDI 100 Shine – Бестселерот на Citroën во вистинско издание!

Французите се неизмерно горди на C3 и C3 Aircross – и...

Gilles Vidal заминува од Peugeot, оди во Renault!

Откако пред само неколку дена беше...

ПРЕМИЕРА: Lamborghini Essenza SCV12 – Врескачки хипер-автомобил наменет за тркачките патеки!

Lamborghini ја претстави Essenza SCV12 – која ќе биде...

Škoda зборува за ентериерот на електричниот Enyaq iV

Електричниот кросовер на Škoda ќе биде претставен...

Освежената Е Класа на Mercedes-Benz пристигна во салонот на Мак Аутостар

Еден од најважните модели на Mercedes-Benz неодамна...

Дали протекоа првите фотографии од освежениот Peugeot 3008?

На еден француски форум се појавија првите...

Освежен е салонот на Citroën во Скопје, лансиран е и дигиталниот Citroën Carstore!

Салонот на Citroën неодамна доби дискретно, но...

Пристигна новиот, хибриден Honda Jazz!

Во салонот на Honda во Скопје веќе е изложен...

Gilles Vidal: Новиот Peugeot 5008 ќе биде „друг вид на секси!“

Во интервју за AutoExpress, шефот за дизајн во Peugeot –...