full screen background image
Search

Вечерно Кино: Ken Block’s Gymkhana 9 – Raw Industrial Playground

Налудничавиот Ken Block тукушто го објави најновиот дел од Gymkhana серијалот – а овој пат покрај него, главната улога ја има Ford Focus RS RX со 600 коњски сили!

Новата „службена“ на Ken Block има погон на сите четири тркала, секвенционален менувач, 600 коњски сили и 820 Nm вртежен момент. Што и да напишеме тука, никој нема да го прочита. Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.