Видео – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Archives post

ВИДЕО: Игор Стефановски Иџе – Летечкиот Македонец!

Уживајте во краткото видео за македонската автомобилска гордост – и бидете инспирирани...

Утринска Гимнастика: Range Rover Sport PHEV го прифати речиси невозможниот Змејски предизвик!

Британскиот теренец ги нападна 99-те застрашувачки свиоци и 999-те стрмни скали до Вратата на...

Утринска Гимнастика: Незапирливиот Jeep Wrangler!

Jeep објави самообјаснувачка реклама за новиот Wrangler на Super Bowl, каде без многу зборови ни кажува...

Утринска Гимнастика: Првиот трејлер за TAXI 5!

Годинава пристигнува петтиот дел од популарната Француска комедија TAXI, а првиот трејлер ни...

Утринска Гимнастика: Новата сезона на Top Gear ветува многу повеќе возбуда!

BBC го објавија и вториот треилер од 25-тата сезона на Top Gear, кој ни прикажува исечоци од многу...

Вечерно Кино: Тест за издржливост на новата Koenigsegg Regera

Koenigsegg објавија видео од краш тестовите кои ги поминува новата Regera, заедно со тестовите за...

Утринска Гимнастика: Најава за 25-тата сезона на Top Gear!

BBC го објавија првото видео за најавување на најновата сезона од култното автомобилско шоу.

Утринска Гимнастика: Range Rover Evoque против најголемиот легнат полицаец во светот!

Дали ви е неопходен теренец за возење низ град? Секако дека не. Сепак, рекламата на Range Rover...

Вечерно Кино: Џејмс Меј има нова идеја за најдобар возач!

Третиот водител од The Grand Tour се изјаснува со нова идеја на наоѓање на совршениот возач за...

Утринска Гимнастика: The Grand Tour продолжува со аудицијата за нов возач

Тројцата водители од The Grand Tour продолжуваат со потрагата по нов возач, а овојпат по дирекции...

Утринска Гимнастика: Марк Вебер на аудиција за возач во The Grand Tour

The Grand Tour ја започнаа потрагата по нов возач по напуштањето на „Американецот“ – и тоа со...

Видео: Koenigsegg Agera RS го подобри својот рекорд за 0-400-0 км/ч!

Покрај поставувањето на нов брзински рекорд за сериски автомобил, Koenigsegg Agera RS го подобри и...

Утринска Гимнастика: Еволуцијата на тркачките заштитни шлемови!

За денешново утро ви подготвивме расонување со поглед кон еволуцијата на тркачките кациги...

Утринска Гимнастика: Еволуцијата на тркачките волани од Формула 1!

Donut Media во соработка со Racing Hall of Fame Collection ни ја прикажуваат еволуцијата на тркачките волани на...