Утринска Гимнастика: Range Rover Evoque против најголемиот легнат полицаец во светот! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Range Rover Evoque против најголемиот легнат полицаец во светот!

Дали ви е неопходен теренец за возење низ град? Секако дека не. Сепак, рекламата на Range Rover прикажува што би се случило во една необична ситуација.

Видеото направено од страна на Британскиот бренд ни покажува како би било во случај легнатите полицајци да беа десетина пати поголеми. Дали вашиот автомобил би можел да надмине ваква препрека?Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.