ВИДЕО: Игор Стефановски Иџе – Летечкиот Македонец! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ВИДЕО: Игор Стефановски Иџе – Летечкиот Македонец!

Уживајте во краткото видео за македонската автомобилска гордост – и бидете инспирирани од неговиот успех!

Веќе добро знаеме дека Иџе е двократен европски шампион на ридските патеки, а минатата година славеше победа и на кружните трки во Nurburgring и Zolder. Со полни срца го поддржуваме Иџе и му посакуваме уште повеќе успеси!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.