Вечерно Кино: Џејмс Меј има нова идеја за најдобар возач! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Вечерно Кино: Џејмс Меј има нова идеја за најдобар возач!

Третиот водител од The Grand Tour се изјаснува со нова идеја на наоѓање на совршениот возач за популарното шоу.

Џејмс Меј избира да даде шанса на возач со необична поранешна професија. Новиот кандидат добива задача да постави најдобро време на патеката во седиштето на BMW M4 CS. Возењето на автомобилот започнува агресивно, а се што се случува понатаму останува да видите.

Погледнете го видеото и уживајте!Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.