Вести – Страница 158 – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Вести

Рекорд за Volkswagen Touareg – 22.750 километри за 11 дена и 17 часа!

Авантуристот Rainier Zietlow ја извозе легендарната Carretera Panamericana во рекордно време!

Toyota размислува за наследник на легендарната Supra?

Дали јапонскиот гигант подготвува наследник на легендарната, омилена меѓу тјунерите, Toyota...

Jaguar XF Diesel – Од Њујорк до Лос Анџелес!

Дизел горивото никогаш не стана популарно во Америка за обичните возила, па Јагуар реши да...

Дали Lexus подготвува верзија на GS со V10 мотор?

Дали Lexus ќе не изненади со конкурент на BMW M5, придвижуван од V10 моторот на Lexus LF-А?

Кои се најпрофитабилните возила?

Направена е анализа на најпрофитабилните возила за изминативе 20 години и резултатите ќе ве...

Зимски гуми – Да или Не?

Дискусијата за зимските гуми трае веќе долго време – дали вредат или не? Се надеваме дека...

Грдичко, грдичко, ама техничарче

Можеби новата генерација на серијата 1 на BMW ќе има потешкотии да ги задржи погледите на...