full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Видео

Неделно Кино: Mechanical Synfonica – Audi RS5 vs BMW M3!

FORMAT67.NET се едни од нашите омилени креатори на интересни видеа со возила. Во нивното најново...

Утринска Гимнастика: Ken Block & Twin Peaks

Во подготовка за новата сезона од Светскиот Рели Шампионат, Американецот Кен Блок го посети...

Утринска Гимнастика: Liberty Walk Lamborghini

Јапонските тјунери се познати по нивните монструозни, но сепак локални автомобили. Што се...

Креативно рекламирање: Hyundai на Times Square во New York!

Секоја креативност е за поздрав, а можноста да играте тркачка игра на среде Times Square на...

Утринска Гимнастика: Savage Rivale Roadyacht GTS

Savage Rivale е производител за кој најверојатно не сте слушнале. Всушност, ни ние не знаеме многу,...

Колку е навистина брз овој „бик“?

Па добро, знаевме дека е навистина брз… Но, не знаевме колку… Резултатите од овој тест...

Дизајнот на новиот BMW 3-Series

Серијата 3 на BMW секогаш била своевиден стандард во класата. Одличното управување,...

Утринска Гимнастика: Pagani Huayra

Pagani Huayra е еден од оние автомобили кои се навистина уникатни и каде што автомобилот е со иста...

Утринска Гимнастика: Akrapovič Lamborghini Gallardo

Навистина сме фанови на Lamborghini Gallardo. Неговиот изглед и монструозниот V10 атмосферски мотор го...

BMW X6M Diesel – Претставувањето продолжува..

Пред неколку недели го видовме првото видео за BMW X6M Diesel, а денес ќе го видиме и второто..

Утринска Гимнастика: Panamera S vs M5 vs E63 AMG vs XFR

Како најдобро да го започнеме викендот? Па со трка помеѓу 4 возила кои заедно имаат ситно под...

Wörthersee 2011 низ очите на Low Familia!

Секоја година во Wörthersee, Австрија се одржува можеби најголемиот настан за вљубениците во VW....

Утринска Гимнастика – Класика на 300 км/ч!

Што имаат заедничко две тркачки возила, тркачка стаза, виолончело и пијано? Наизглед ништо,...

Како се тестираше новата генерација на Porsche 911?

Секогаш е интересно кога ќе успееме макар и за минута да ѕирнеме зад кулисите и да видиме...