Визија на Hankook за гумите на иднината – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Визија на Hankook за гумите на иднината

Резултатите од еден натпревар во дизајн сугерираат дека гумите и тркалата на иднината ќе бидат многу различни од гумите и тркалата на денешницата.
Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.