full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Видео

Peugeot Mood Paint – Боја која го прикажува вашето расположение!

Французите секогаш биле иновативни и со интересни и различни решенија. Токму такво решение...

Ken Block во Русија!

Американецот Кен Блок доби покана да учествува на презентацијата на новите зимски гуми на...

Czech Coast Customs – Погледнете ја новата реклама за Skoda Yeti со Xzibit!

Еве една сосема неочекувана реклама – новата реклама за Skoda Yeti со популарниот Американски...

Дневна доза сексапил: Ferrari 458 Italia & HRE 505 Vintage Wheels!

Ferrari 458 Italia опремена со ретро тркала кои ќе ве потсетат на легендарната Ferrari F40 – треба уште...

Историјата на Mercedes SL во неколку минути!

Бидејќи сега знаеме скоро се за новата генерација на Mercedes SL, време да се вратиме малку...

Неделно Кино: Opel Insignia

За ова неделно претпладне, имаме едно одлично промотивно видео за Opel Insignia, со особено...

Видео: Aston Martin V8 Vantage

Самото име кај нас предизвикува интерес и емоции. Едноставно, Aston Martin прави автомобили кои се...

Утринска Гимнастика: Porsche 911 Carrera Convertible

Луѓето од Porsche се навистина горди на новиот Porsche 911 Carrera Convertible, a August Achleitner со задоволство...

Упропастениот Maybach 57 на Jay-Z и Kanye West продаден за $60.000!

Ако не сте го гледале спотот за песната Otis на Jay-Z и Kanye West, тогаш не знаете дека тие во видеото...

Утринска Гимнастика: Peugeot 207 S2000 vs Скијач!

Италијанското издание на Top Gear Magazine реши да види што ќе се случи кога на исто место ќе стави...

Утринска Гимнастика: Ferrari F12 Berlinetta

Постои ли подобар начин да се започне денот? Уживајте во изгледот и звуците на новото Ferrari F12...

Утринска Гимнастика: Развивањето на Pagani Huayra!

Секогаш ни е интересно кога можеме да погледнеме зад сцената, и да дознаеме како се прави...

Volvo ќе нуди воздушни перници за пешаците!

Безбедноста на возилата е еден од најважните фактори при купувањето на автомобилот – но...

Утринска Гимнастика: Како се правел Lamborghini Aventador J?

Очигледно е дека Aventador J концептот на Lamborghini навистина ни го задржа вниманието. Погледнете...