Утринска Гимнастика: Kimi Räikkönen и Renault Megane! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Kimi Räikkönen и Renault Megane!

Renault го искористи Kimi Räikkönen за промоција на моделот Megane, но ќе се изненадите ако мислите дека Kimi го промовира спортскиот RenaultSport Megane.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.