Погледнете како Jeff Gordon преплашува продавач на автомобили! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Погледнете како Jeff Gordon преплашува продавач на автомобили!

Jeff Gordon не е многу познат во Европа – но NASCAR возачот од Америка е еден од најдобрите возачи на планетата.

Накратко кажано, ова е тест-возење од пеколот за неподготвениот продавач. Погледнете како Jeff Gordon го преплашува продавачот скоро до смрт!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.