Утринска гимнастика: DTM Оркестар! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска гимнастика: DTM Оркестар!

Тука сме и ова утро да ви го разубавиме со тркачки моменти збогатени со прекрасна музика и извонредна продукција!

Денес ви претстaвуваме импресивно видео кое ги опфаќа поинтересните моменти од трките од минатогодишната сезона на Германскиот туринг шампионат, пропратени со емотивна класична музика одсвирена од оркестар во позадина.

Сигурни сме дека фановите на BMW, Mercedes и Audi со сигурност ќе уживаат во наредните шест минути!Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.