Утринска гимнастика – Ретро издание: Европски дрифт шампионат Silverstone 2008 – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска гимнастика – Ретро издание: Европски дрифт шампионат Silverstone 2008

За ова утро ви подготвивме едно постаро, но навистина интересно дрифт видео!

Станува збор за видео компилација од најдобрите снимки од Европскиот дрифт шампионат од 2008-ма година, одржан на тркачката патека Силверстоун во Велика Британија. Европските професионални дрифтери навистина имаат што да покажат и со сигурност ќе ве остават со подотворени усти.

Затоа притиснете “play” и уживајте во наредните пет минути!Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.