Утринска Гимнастика: Првата реклама за новиот Volkswagen Golf GTI! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Првата реклама за новиот Volkswagen Golf GTI!

Volkswagen ја објави првата реклама за новиот Golf GTI, а таа е снимана во Las Vegas и е со музика од легендарниот Frank Sinatra! Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.