full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Тестови

ТУРБО ТЕСТ: Chevrolet Camaro SS V8 – Голема играчка за големи деца!

Мускулестите автомобили од Америка се несекојдневни во Европа, а уште поретки во...

Тест: Volkswagen Tiguan Sport & Style 2.0 TDI 4Motion – Доверлив и верен пријател!

Категоријата на SUV автомобили од средната класа станува сè поинтересна за купувачите – а...

ТЕСТ: Toyota Yaris 1.0 VVT-I Terra – Автомобил со многу потенцијал!

Кога производителите објавуваат фејслифт на некој модел, скоро секогаш ги истакнуваат...

ТЕСТ: Mitsubishi SpaceStar 1.2 Intense – Опремен и подготвен за урбаниот живот!

Ова не е нашиот прв контакт со малиот Space Star на Mitsubishi – но сега поминавме неколку дена со...

ТЕСТ: Seat Ibiza 1.2 Reference – За оние кои сакаат малку Шпански шарм!

Seat Ibiza дели многу од своите гени со Volkswagen Polo и популарната Skoda Fabia, но истовремено нуди и малку...

ТЕСТ: Volkswagen Polo 1.0 Comfortline – Како Golf, само помало!

Освеженото Volkswagen Polo неодамна пристигна и кај нас – измените се мали но забележителни, а...

ТЕСТ: Mazda 6 2.2 Skyactiv-D Ultimate – Несекојдневно привлечен автомобил!

Третата генерација на Mazda 6 не ни е непознат автомобил – веќе редовно го гледаме на нашите...

ТЕСТ: Toyota Aygo 1.0 VVT-i X-cite – Динамично урбано освежување!

Малото Toyota Aygo влезе во својата втора генерација – која ветува динамичен дизајн ориентиран...

ТЕСТ: Mitsubishi Outlander PHEV – Еколошка технологија од далечниот исток!

Mitsubishi Outlander не ни е непознато возило – веќе добро го познаваме регуларниот модел, но со...

ТЕСТ: Škoda Yeti 2.0 TDI Adventure – Подготвен за секакви авантури!

Урбаниот теренец на Škoda ни е еден од омилените автомобили и навистина уживавме во можноста...

ТЕСТ: Peugeot 308 1.6 HDi Access – Ако не можеш да ги победиш, придружи им се!

Новиот Peugeot 308 е навистина значаен за компанијата – најновата генерација на 308 го задржува...

ТЕСТ: Seat Toledo 1.6 TDI Reference – Повторно пронаоѓање на добро-познатото име!

Seat Toledo стигна до својата четврта генерација, која е навистина големо отстапување од она што...

ТЕСТ: Škoda Octavia RS TDI – Економичен чешки спортист со германски гени и дизелско срце!

Škoda Octavia RS е автомобил кој го буди вниманието на сите автомобилски ентузијасти –...

ТЕСТ: Mercedes Benz C-Class C220 BlueTEC AMG Sport – Вовед во аристократија!

Новата C-Class на Mercedes-Benz се соочува со сериозна конкуренција во сегмент каде навистина многу...