full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Тестови

ТЕСТ: Peugeot 2008 1.6 HDI 92 Active – Вистински урбан кросовер со авантуристички дух!

Ретки се возилата кои неочекувано изнудуваат насмевка на лицето на возачот, но токму тоа се...

ТЕСТ: KIA Sportage 1.7 CRDi LX Plus – Повеќе од само разумен избор!

Веќе добро го познаваме Sporage, но тоа не значи дека не можеме повторно да поминеме неколку...

ТЕСТ: Mitsubishi Space Star – Талентиран градски штедливец!

Малиот Space Star е рекордер во потрошувачката – а ние сакавме самите да се уверуме во неговите...

ТЕСТ: Mercedes Benz CLA 220 CDI – Уникатен премиум спортист!

Да се седне зад воланот на автомобил кој ја носи трикраката ѕвезда секогаш е посебно...

ТЕСТ: Skoda Octavia 1.2 TSI 105 Ambition – Доминантно добра!

Новата Octavia е борецот во кој Skoda го гледа новиот шампион. Дали Octavia го има она што е потребно за...

ТЕСТ: Mercedes-Benz Citan 109 CDI – Функционалноста пред сè!

Влезот на Mercedes Benz во оваа класа на доставни возила е очекуван чекор со оглед на популарноста...

ТЕСТ: Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D Intense+: Созревање на Јапонскиот воин!

Новиот Outlander на Mitsubishi настапува самоуверено на глобалната сцена и ќе се бори со жестоката...

ТЕСТ: Honda CR-V 2.0 i-VTEC 4WD Elegance – Еволуција на Јапонскиот SUV

Новата, трета генерација на популарниот SUV на Јапонскиот SUV пристигна во Македонија, а ние...

ТЕСТ: Seat Leon 2.0 TDI Style – Заслужено на тронот!

Кога нов автомобил ќе ја освои наградата за Автомобил на Годината, очекувањата се...

ТЕСТ: Porsche Cayenne 3.0 Diesel – Спортски луксузен теренец со рационално срце!

Новата, втора генерација на теренецот од Штудгарт носи сериозни промени кај...

ТЕСТ: Citroen C-Elysee 1.6 HDI 90 Exclusive – Француска инвазија!

Неколку дена се дружевме со C-Elysee, борецот на Citroen во конкурентната класа на достапни мали...

ТЕСТ: Skoda Rapid – Стремеж кон врвот!

Желбата да се има автомобил во понудата кој не само ценовно, туку и функционално ќе биде...

ТЕСТ: Renault Clio Expression Energy 0.9 tCe

Пред нас е Renault Clio од најновата, четврта генерација – модел во кој Renault вложува навистина...

ТЕСТ: Toyota Auris 1.6 Valvematic Luna

Новиот натпреварувач на Toyota доаѓа подготвен за борба со докажаните Европски конкуренти. Ние...