Тестови – Страница 26 – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Тестови

ТЕСТ: Mazda 3 2.0 Skyactiv-G Revolution – Убедлив и самоуверен стремеж кон тронот!

Неодамна поминавме неколку дена во друштво на новата Mazda 3 – автомобилот во кој Mazda има многу...

ТЕСТ: Mitsubishi ASX 1.8 4WD DI-D Invite+ – Урбан воин со авантуристички дух!

Mitsubishi ASX веќе редовно го гледаме по нашите улици. Неодамна малиот компактен кросовер доби...

ТЕСТ: Mazda CX-5 Skyactiv-D 2.2 4×4 Revolution – Вистинско, динамично освежување

Конечно ја имавме можноста да седнеме зад воланот на новиот SUV на Mazda, и по неколкуте дена...

ТЕСТ: Fiat Panda 1.2 Easy – Италијански шарм и големи насмевки!

Fiat Panda е едно од оние мали возила кои се едноставно кул. Италијанскиот шарм е неизбежен а...

ТЕСТ: Toyota Corolla D-4D Luna – Доминација која трае декади!

Новата генерација на Toyota Corolla е кај нас – а ние бевме меѓу првите кои неколку дена се дружеа...

ТУРБО ТЕСТ: Audi Q7 V12 TDI – Монструм!

Ретки се можностите да се седне зад воланот на нешто со повеќе од 6 цилиндри. Кога бројката на...

ТЕСТ: Ford B-Max 1.0 Ecoboost Titanium – Поинаков пристап кон практичноста!

Секогаш ја поздравуваме храброста кога некој производител ќе понуди нешто несекојдневно на...

ТЕСТ: Peugeot 2008 1.6 HDI 92 Active – Вистински урбан кросовер со авантуристички дух!

Ретки се возилата кои неочекувано изнудуваат насмевка на лицето на возачот, но токму тоа се...

ТЕСТ: KIA Sportage 1.7 CRDi LX Plus – Повеќе од само разумен избор!

Веќе добро го познаваме Sporage, но тоа не значи дека не можеме повторно да поминеме неколку...

ТЕСТ: Mitsubishi Space Star – Талентиран градски штедливец!

Малиот Space Star е рекордер во потрошувачката – а ние сакавме самите да се уверуме во неговите...

ТЕСТ: Mercedes Benz CLA 220 CDI – Уникатен премиум спортист!

Да се седне зад воланот на автомобил кој ја носи трикраката ѕвезда секогаш е посебно...

ТЕСТ: Skoda Octavia 1.2 TSI 105 Ambition – Доминантно добра!

Новата Octavia е борецот во кој Skoda го гледа новиот шампион. Дали Octavia го има она што е потребно за...

ТЕСТ: Mercedes-Benz Citan 109 CDI – Функционалноста пред сè!

Влезот на Mercedes Benz во оваа класа на доставни возила е очекуван чекор со оглед на популарноста...

ТЕСТ: Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D Intense+: Созревање на Јапонскиот воин!

Новиот Outlander на Mitsubishi настапува самоуверено на глобалната сцена и ќе се бори со жестоката...