full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Тестови

ТЕСТ: KIA Optima 1.7 CRDi – Надминување на сите очекувања!

Ја имавме привилегијата да се дружиме со новата Optima на KIA, и на крајот излеговме...

ТЕСТ: Honda Civic 1.8i – Успешната приказна продолжува!

Овој пат на тест ја имавме најновата генерација на легендарниот Honda Civic. Неколкудневното...

ТЕСТ: KIA Cee’d 1.6 CRDi – Победничка комбинација!

Cee’d е модел кој е во заминување, но тоа не значи дека не можеме да го повозиме уште еднаш и...

ТЕСТ: Honda Accord 2.0 – Евергрин

Honda Accord е еден од нашите омилени претставници во групата на седани од средната класа –...

ТЕСТ: Audi Q3 – Едноставно, стил!

На тест го имавме компактниот SUV на Audi – новиот Q3. Можноста да го тестираме и да се дружиме...

Mercedes B – Еволуција во вистинската насока!

Минатата B-Klasse имаше некои компромиси, кои им дозволија на критичарите да кажат дека тој...

KIA Rio 1.2 LX – Сериозен играч кој не смеете да го занемарите!

Понекогаш има автомобили кои на првиот контакт ви оставаат толку позитивен впечаток, што...

Исто е, ама не е исто! (чин III-ти)

Ги видовме однадвор (чин I-ви), ги видовме и однатре (чин II-ри), па конечно дојде времето да...

Hyundai Elantra 1.6 – Сериозен конкурент!

Сосем е нормално да постојат предрасуди – сепак, луѓе сме и наклонети кон нив. Но кога еден...

Исто е, ама не е исто! (чин II-ри)

Конечно дојде време да го прикажеме и вториот чин од претставата „Исто е, ама не е исто!“, на...

Peugeot 508 – Французите ја научија лекцијата!

Веќе долго време Француските производители се обидуваат да им ги сплеткаат конците на...

Исто е, ама не е исто! (чин I-ви)

Многу пати до сега сме се сретнале со оваа фраза, или пак и самите ја имаме искористено во...

Volkswagen Amarok – Бизнис и задоволство во заедничко пакување.

Кога за прв пат слушнавме дека производителот на народни автомобили ќе проба да им ги измеша...

Најдобри патишта за возење – Козјак со SEAT LEON Cupra R!

Ја имавме привилегијата да го повозиме Seat Leon Cupra R и решивме со него да ја започнеме потрагата...