full screen background image
Search

ТАГ:

ПРЕМИЕРА: Hyundai го претстави освежениот Tucson

Hyundai го искористи Саемот на Автомобили во Њу Јорк да го претстави фејслифтот на својот...

Hyundai подготвува DCT менувач за спортскиот i30 N

Првиот хот-хеч на Hyundai – новиот i 30 N – наскоро ќе може да се нарача со автоматски менувач...

Со електричната Kona, Hyundai кажуваат дека се сериозни околу електрификацијата.

Hyundai ја претстави електричната Kona во Женева – ќе ја нуди во две верзии кои ќе можат да...

Спектакуларна премиера на новата Hyundai Kona во Македонија

Компактниот кросовер на Hyundai – новата Kona – синоќа ја доживеа својата македонска...

Женева 2018: Hyundai го претстави спектакуларниот Le Fil Rouge концепт

Со новиот Le Fil Rouge концепт кој го претстави во Женева, корејскиот производител се обидува да...

ПРЕМИЕРА: Hyundai официјално ја претстави најновата Santa Fe

Корејскиот производител и официјално го претстави својот нов, голем SUV на домашниот пазар...

Први официјални фотографии од новиот Hyundai Santa Fe

Големиот SUV на Hyundai влегува во својата најнова генерација – а ние ви ги пренесуваме првите...

Hyundai во Женева ќе ја претстави новата Santa Fe

Големиот SUV на Hyundai наскоро ќе влезе во својата најнова, четврта генерација – а премиерата...

ПРЕМИЕРА: Hyundai го претстави новиот Veloster – доаѓа и N-изведба со 275 коњски сили!

По неколкуте најави, Hyundai ја претстави втората генерација на своето несекојдневно купе –...

Премиера: Новиот Hyundai на горивни ќелии се вика Nexo

Hyundai го претстави својот нов автомобил придвижуван од горивни ќелии и го нарекува...

Следното возило на горивни ќелии на Hyundai ќе дебитира во Лас Вегас

На овогодинешниот CES во Лас Вегас, Hyundai ќе го претстави своето ново возило кое за погон...

Вечерно Кино: Hyundai го најавува новиот Veloster

Hyundai започна агресивно да работи на промовирање на новиот Veloster!

Hyundai полека започнува да го открива новиот Veloster

Хечбекот со несекојдневна комбинација на врати наскоро ќе ја добие својата втора...

Hyundai официјално го претстави екстремно-економичниот HyperEconiq Ioniq!

Hyundai го најави екстремно-економичниот Ioniq пред неколку недели, а сега и официјално го...