full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Видео

Утринска гимнастика: Новиот BMW M6!

За ова утро подготвивме неколку видеа за еден одличен автомобил – BMW M6!

BMW M5 си мисли дека е куршум!

Сакате да видите нешто необично убаво? Ви ја препорачуваме M5 рекламата снимена од одделот на...

Утринска гимнастика: Како се паркира Mercedes-Benz G63 AMG!

Mercedes-Benz ни открива уште една особина на нивната G-класа која ја има од неговото лансирање, а...

Пладневно Кино: Звукот на новиот SQ5 битурбо V6 дизел

Аudi подели со нас ново видео од SQ5 TDI, првиот ‘S’ модел со дизел мотор во историјата на...

Видео: Како се произведува BMW Серија 3

Секогаш ни било интересно кога сме можеле да видиме зад кулисите, и да дознаеме како се...

Видео: MINI – „The Britalian Job“

MINI по повод Олимписките игри во Лондон оваа година, направи краток филм кој е всушност и...

Underground Racing создаде Lamborghini Aventador со 1,200 коњски сили

Underground Racing, фирмата која го создаде Gallardo-то со 1,200 коњски сили што достигна брзина од 405...

Утринска гимнастика: Глинен модел на Jaguar XF и тројца дечки со секири!

Дали знаете што се случува со глинените модели од еден автомобил, кога тој ќе отиде во...

Тјунирано Lamborghini Gallardo со 1,500 кс достигна 405 км/ч

Кога станува збор за брзински рекорд, силата е многу важна. Со 1,800 кс на коленестото вратило и...

Утринска Гимнастика: BMW Zagato Coupe

Ако денот по утрото се познава, тогаш ова ќе биде одличен ден! Добро утро со BMW Zagato Coupe!

Утринска Гимнастика: Историјата на AMG

AMG претставува вистинска икона кога се во прашање спортските автомобили. Да ја погледнеме...

Видео: MINI – Светски рекордер во паралелно паркирање!

Каскадерот од Кина, Han Yue постави нов светски рекорд за паралелно паркирање, овој пат...

Како помина Wörthersee 2012?

Веќе сме пишувале за Wörthersee – еден од најголемите настани за вљубениците во Volkswagen. И оваа...

Утринска Гимнастика: Artega GT!

Artega GT е еден несекојдневен автомобил, кој навидум делува нежен. Но ќе се изненадите кога ќе...