Утринска Гимнастика: Honda во чест на Ayrton Senna – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Honda во чест на Ayrton Senna

Во своето најново видео, Honda му оддава почит на легендарниот Ayrton Senna.

Користејќи ја телеметријата од возилото на легендарниот Senna, како и интересна инсталација од звучници и светла, тие веродостојно го ре-креираа извозениот круг на трагично-загинатиот возач. Сепак, зборовите не можат да го опишат ова видео, ниту духот кој го оживува. Погледнете!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.