full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Видео

Историјата на Mercedes SL во неколку минути!

Бидејќи сега знаеме скоро се за новата генерација на Mercedes SL, време да се вратиме малку...

Неделно Кино: Opel Insignia

За ова неделно претпладне, имаме едно одлично промотивно видео за Opel Insignia, со особено...

Видео: Aston Martin V8 Vantage

Самото име кај нас предизвикува интерес и емоции. Едноставно, Aston Martin прави автомобили кои се...

Утринска Гимнастика: Porsche 911 Carrera Convertible

Луѓето од Porsche се навистина горди на новиот Porsche 911 Carrera Convertible, a August Achleitner со задоволство...

Упропастениот Maybach 57 на Jay-Z и Kanye West продаден за $60.000!

Ако не сте го гледале спотот за песната Otis на Jay-Z и Kanye West, тогаш не знаете дека тие во видеото...

Утринска Гимнастика: Peugeot 207 S2000 vs Скијач!

Италијанското издание на Top Gear Magazine реши да види што ќе се случи кога на исто место ќе стави...

Утринска Гимнастика: Ferrari F12 Berlinetta

Постои ли подобар начин да се започне денот? Уживајте во изгледот и звуците на новото Ferrari F12...

Утринска Гимнастика: Развивањето на Pagani Huayra!

Секогаш ни е интересно кога можеме да погледнеме зад сцената, и да дознаеме како се прави...

Volvo ќе нуди воздушни перници за пешаците!

Безбедноста на возилата е еден од најважните фактори при купувањето на автомобилот – но...

Утринска Гимнастика: Како се правел Lamborghini Aventador J?

Очигледно е дека Aventador J концептот на Lamborghini навистина ни го задржа вниманието. Погледнете...

Звуците на Aston Martin V12 Zagato!

Кога зборуваме за Aston Martin, една од работите за кои неминово ќе стане збор е токму звукот кој...

Утринска Гимнастика: KIA Trackster – Како да направите концептно возило?

Секогаш ни било интересно кога сме можеле да видиме зад кулисите, и да дознаеме како се прави...

Зад кулисите: Подготвувањето и презентирањето на Lotus E20 F1 болидот!

Ретки се шансите кога од толку блиску и зад сцената ја имаме шансата да видиме како се...

Утринска гимнастика: Ретроспектива на Honda NSX

Да кажеме дека NSX е еден од најлегендарните Јапонски автомобили, не би кажале доволно....