Погледнете го првиот трејлер за новиот Need For Speed филм! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Погледнете го првиот трејлер за новиот Need For Speed филм!

По неколку илјадници игри, Electronic Arts ќе не почести со Need For Speed филм – погледнете го првиот трејлер!

Во филмот главната улога ќе ја има Aaron Paul, кого го познаваме од серијата Breaking Bad – но сепак, главната сцена им припаѓа на автомобилите! Меѓу нив, видовме Bugatti Veyron Supersport, Koenigsegg Agera, McLaren P1, Ford Mustang Shelby GT500, Lamborghini Sesto Elemento и уште многу други. Ако ништо друго, можеме да очекуваме многу акција и многу брзи автомобили – дали Fast & Furious серијалот ќе добие своја конкуренција?

Погледнете го трејлерот!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.