Утринска Гимнастика: Забранетата реклама за Fiat 500L! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Забранетата реклама за Fiat 500L!

Со цел да ја истакне просторната понуда на новиот Fiat 500L, еден дилер на Fiat од Santa Monica решил да направи малку различна реклама. Погледнете за што се работи.

Секогаш ни недостасува малку простор во автомобилот – па макар и за летна романтична авантура!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.