Новитети – Страница 183 – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Новитети

Opel Astra OPC – Повторно помоќна од конкуренцијата!

Промовирана пред неколку дена, Opel Astra OPC најавува одлични перформанси – а за тоа е ќе биде...

Hyundai со нова верзија на Genesis Coupe – Уште податоци!

Hyundai објави повеќе детали за фејслифтираниот Genesis Coupe. Најважните бројки се следните – V6 со...

Brabus 800 прикажан во Дубаи!

Brabus не е познат по своите скромни бројки, па така е и сега – 800 коњски сили, 1100 нм, 3.9 секунди...

Премиера на BMW 1-Series во Македонија!

За чудо, во живо не изгледа толку лошо како на официјалните фотографии, ама тешко дека ќе...

Претставена новата Серија 3 на BMW!

BMW денес ја претстави најновата, шеста генерација од својот најпопуларен модел – Серијата...