full screen background image
Search

ТАГ: ,

Официјално: Opel Adam – Модерен Градски Малишан

Ова е Opel Adam, автомобил од А-сегментот со многу опции за персонализација, спремен да им се...

Панорама: Opel Astra OPC – Најбрзата Astra досега!

Започна продажбата на најмоќната Astra која може да се купи – а таа може да се пофали со 280...

CARclub.mk на 150-тиот роденден на Opel!

По повод 150-тиот роденден, Opel вчера организираше една посебна манифестација, проследена со...

Официјално: Astra доби фејслифт!

Доколку се запрашавте зашто Opel кога ја претстави седан верзијата на Astra, не го прикажа и...