full screen background image
Search

ТАГ: ,

Hyundai го претстави Veloster RM – концепт со средно поставен мотор и 300 коњски сили!

Корејскиот производител...

Први фотографии од концептот на Hyundai за Женева – Intrado

Производителот од...

Новиот Hyundai Genesis седан премиерно во Detroit!

Новиот Genesis е првиот модел на Hyundai...

Hyundai i10 ја освои AutoBest наградата!

Најмалиот член на...

Hyundai претстави Genesis Coupe со 1000 кс на SEMA

Hyundai и Bisimoto Engineering го разоткрија...

Прикажанa новата генерација на Hyundai i10

Hyundai штотуку го претстави...

Претставен Hyundai HND-9 Concept

Hyundai го прикажа HND-9 концептот на...

Hyundai HND-9 Concept – Најава за следното Genesis Coupe

Со HND-9 концептот, Корејскиот...

HCD-14 Genesis Concept – новата дизајнерска насока на Hyundai

Hyundai официјално го претстави...

Претставен Hyundai i30 со 600 кс на SEMA 2012

Hyundai соработуваше со...

Hyundai Velocity Veloster Concept – 2012 SEMA

Претходно најавениот Hyundai Velocity Veloster Concept...

Hyundai i30 со 600 кс на SEMA 2012

Hyundai ќе има уште еден лут...

Hyundai Veloster со 400 кс на 2012 SEMA Show

Покрај проектот на ARK...

Hyundai објави враќање во Светскиот Рели Шампионат

После девет години пауза Hyundai...