Вечерно Кино: Иџе и неговиот Hyundai i30 N TCR на Водно! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Вечерно Кино: Иџе и неговиот Hyundai i30 N TCR на Водно!

Иџе и неговиот тркачки Hyundai i30 N TCR го искористија тркачкиот викенд и го нападнаа Водно – погледнете како изгледаше тоа!

Да не должиме многу, навинстина нема потреба.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.