full screen background image
Search

ТАГ: ,

Hyundai најавува спортски дух со новиот i20 Coupe!

Новиот Hyundai i20 треба наскоро да се појави на пазарот, а корејскиот производител денес ја...

Hyundai најавува спортско i20 Coupe!

По неодамна претставената нова генерација на урбаниот i20, Hyundai најавува и поспортска верзија...

Утринска Гимнастика: Конвојот со празни автомобили на Hyundai!

Како најдобро ќе го покажете системот за радарски темпомат кај вашите автомобили? Со тоа што...

Hyundai го претстави Veloster RM – концепт со средно поставен мотор и 300 коњски сили!

Корејскиот производител ги изненади своите фанови – и на домашниот саем за автомобили во...

Први фотографии од концептот на Hyundai за Женева – Intrado

Производителот од далечниот исток се подготвува за својот настап на Женевскиот саем за...

Новиот Hyundai Genesis седан премиерно во Detroit!

Новиот Genesis е првиот модел на Hyundai кој го носи новиот дизајн на нивните автомобили, а брендот...

Hyundai i10 ја освои AutoBest наградата!

Најмалиот член на семејството на Hyundai ја освои престижната титула AutoBest 2014!

Hyundai претстави Genesis Coupe со 1000 кс на SEMA

Hyundai и Bisimoto Engineering го разоткрија нивниот заеднички проект базиран на Genesis Coupe, на овогодишното...

Прикажанa новата генерација на Hyundai i10

Hyundai штотуку го претстави изгледот на новата генерација на нивниот најмал модел наречен i10,...

Претставен Hyundai HND-9 Concept

Hyundai го прикажа HND-9 концептот на овогодишниот автомобилски саем во Сеул, Јужна Кореа.

Hyundai HND-9 Concept – Најава за следното Genesis Coupe

Со HND-9 концептот, Корејскиот производител најавува спортско купе со класични пропорции –...

HCD-14 Genesis Concept – новата дизајнерска насока на Hyundai

Hyundai официјално го претстави уникатниот Hd-14 Genesis Concept на автомобилскиот саем во Детроит.

Претставен Hyundai i30 со 600 кс на SEMA 2012

Hyundai соработуваше со Калифорнискиот тјунер Bisimoto за да ја создаде монструозен концепт...

Hyundai Velocity Veloster Concept – 2012 SEMA

Претходно најавениот Hyundai Velocity Veloster Concept е претставен на овогодишниот автомобилски саем за...