full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Концепти

Што подготвува Citroën?

Citroën го подготвува следниот DS модел, а со новите фотографии само ни ја будат имагинацијата!...

Малку повеќе за Alfa Romeo Disco Volante!

Концептот Disco Volante на Alfa Romeo ни остави навистина голем впечаток, па решивме да му посветиме...

Range Rover Evoque Convertible – Нови фотографии и видео!

Range Rover Evoque Convertible ја доживеа својата премиера во Женева, и одзивот од посетителите е одличен!...

Volkswagen Amarok Canyon Concept

Новиот Amarok Canyon Concept е визијата на Volkswagen за тоа како Amarok може да се искористи како возило за...

Bentley EXP 9 F – Супер-луксузен SUV за супер-богатите!

Ако имате навистина многу пари, Bentley е подготвен да ви продаде луксузен SUV со кој ќе можете да...

Lamborghini Aventador J

Сеуште вџашени од изгледот на новиот „бик“ кој ќе биде официјално претставен во Женева, не...

Volkswagen Cross Coupe TDI

Volkswagen Cross Coupe е концепт кој веќе ни е познат, а сега ќе ја има и својата Европска премиера во...

Hyundai i-oniq подготвен за Женева!

И Hyundai има концепт подготвен за Женева, а таму своите крилја ќе ги распне Hyundai i-oniq.

SEAT Toledo Concept – Најава за новиот модел на Seat!

Уште еден концепт кој ќе го видиме во Женева – овој пат тоа е новиот компактен...

Volkswagen со четири нови Up! концепти во Женева!

Покрај веќе најавените модели, меѓу кои е и Golf GTI Cabriolet, во Женева ќе видиме и четири различни...

Pininfarina Cambiano Coupe – Купе од едната страна, седан од другата!

Кога Италијанските дизајнери од Pininfarina ќе прикажат нешто ново, тоа секогаш привлекува...

Infiniti Emerg-E Concept – Електричната иднина на Infiniti!

Новиот Emerg-E концепт на луксузната дивизија на Nissan е очигледно инспириран од високата...

Range Rover Evoque Convertible

Range Rover Evoque уште од самиот старт се покажува како успешен модел на Британскиот бренд –...

Bertone Nuccio – во чест на Giuseppe ‘Nuccio’ Bertone!

Nuccio го носи името на синот на основачот на компанијата – Giuseppe ‘Nuccio’ Bertone и ќе го...