full screen background image
Search

ТАГ:

И Mitsubishi Outlander освои 5 ѕвездички на Euro NCAP!

Најновата генерација на Mitsubishi Outlander, која е веќе достапна на Македонскиот пазар, освои...

Новиот Mitsubishi Outlander официјално промовиран во Македонија!

Пред само неколку минути, новиот Outlander на Јапонскиот производител Mitsubishi ја имаше својата...

Mitsubishi ги претстави новиот малишан Mirage и затегнатиот ASX

На саемот во Париз, Јапонскиот производител го претстави нивното ново оружје со кое ќе ја...

Нови детали за 2013 Мitsubishi Outlander Plug-in Hybrid

Mitsubishi претстави нови технички детали за нивниот Outlander Plug-in Hybrid, кој ќе биде јавно презентиран...

Mitsubishi Outlander Plug-In Hybrid во Париз!

Mitsubishi на Салонот во Женева ја прикажа новата генерација на Outlander, а најави дека на Салонот во...