full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Концепти

Mercedes Concept Style Coupe – Најава за Mercedes CLA

Новиот Concept Style Coupe е предвесник на Mercedes CLA кој треба наскоро да се појави на пазарот. Судејќи...

Audi RS Q3 Concept подготвен за својата премиера!

Неколку дена пред саемот на автомобили во Пекинг ги имаме сите податоци за новиот RS Q3...

Новиот луксузен DS9 Concept на Citroën – Мега Галерија

Излегоа првите официјални фотографии од концептот Citroën DS9, неколку недели пред 2012 Beijing Auto...

Infiniti LE concept – Официјално од саемот во Њу Јорк

Infiniti LE Concept ја имаше својата премиера на овогодинашниот саем во New York и е чист, електричен,...

BMW i8 Concept Spyder – Мега-галерија и официјални податоци!

BMW вложува многу во својата гама на хибридни возила – денес ја гледаме и кабриолет...

Што подготвува Citroën?

Citroën го подготвува следниот DS модел, а со новите фотографии само ни ја будат имагинацијата!...

Малку повеќе за Alfa Romeo Disco Volante!

Концептот Disco Volante на Alfa Romeo ни остави навистина голем впечаток, па решивме да му посветиме...

Range Rover Evoque Convertible – Нови фотографии и видео!

Range Rover Evoque Convertible ја доживеа својата премиера во Женева, и одзивот од посетителите е одличен!...

Volkswagen Amarok Canyon Concept

Новиот Amarok Canyon Concept е визијата на Volkswagen за тоа како Amarok може да се искористи како возило за...

Bentley EXP 9 F – Супер-луксузен SUV за супер-богатите!

Ако имате навистина многу пари, Bentley е подготвен да ви продаде луксузен SUV со кој ќе можете да...

Lamborghini Aventador J

Сеуште вџашени од изгледот на новиот „бик“ кој ќе биде официјално претставен во Женева, не...

Volkswagen Cross Coupe TDI

Volkswagen Cross Coupe е концепт кој веќе ни е познат, а сега ќе ја има и својата Европска премиера во...

Hyundai i-oniq подготвен за Женева!

И Hyundai има концепт подготвен за Женева, а таму своите крилја ќе ги распне Hyundai i-oniq.

SEAT Toledo Concept – Најава за новиот модел на Seat!

Уште еден концепт кој ќе го видиме во Женева – овој пат тоа е новиот компактен...