Утринска гимнастика: AmericanMuscle календар за 2013! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска гимнастика: AmericanMuscle календар за 2013!

Денес ќе се обидеме да ве расониме брзо и ефикасно. Накратко – многу девојки и многу КС! Добро утро!

American Muscle за ова утро ни подготви едно видео со снимањето на нивниот најнов календар. Многу девојки и многу Ford Mustang-зи на едно место – рај за автомобилските ентузијасти.

Но да не должиме многу со непотребни информации, уживајте во видеото.Во своите најлуди соништа Димитар вози Ford Fiesta ST, а во реалноста ја обожава својата "нормална" Fiesta. Среќен што е дел од CARclub.