BMW 650i Shadow Walker by SR Auto Group – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

BMW 650i Shadow Walker by SR Auto Group

Shadow Walker е името на новиот проект на SR Auto Group во кој главна улога има BMW 650i!

Се работи за еден одлично сработен проект на SR, иако името всушност потсеќа на некој ефтин хорор филм од 80-те. Црната мат боја прекрасно се вклопува со линиите на автомобилот, а големите 20-инчни бандажи само го надополнуваат изгледот. Моделот на тркалата кои се избрани за овој проект е Niche од производителот MHT.

Shadow Walker му дава доза на агресивност на веќе агресивниот BMW 6. Да погледнеме како тој пакет изгледа!Во своите најлуди соништа Димитар вози Ford Fiesta ST, а во реалноста ја обожава својата "нормална" Fiesta. Среќен што е дел од CARclub.