manhart – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ: ,

Manhart MH5 900 е тјуниран BMW M5 со 915 коњски сили!

Ова е најмоќна изработка од страна на германскиот тјунер за серијата 5 и истата се нуди во...

Tјунинг студиото Manhart го изработи моделот V 350

Малкумина би ја гледале комби класата на Mercedes-Benz како возило на кое му е потребно тјунирање,...

Manhart го надгради Porsche 911 Turbo S на 830 коњски сили!

Пакетот на Manhart се вика TR800 и веќе-моќниот 911 Turbo S го надградува на 833 коњски сили и 965 Nm вртежен...

Manhart MH3 GTR е набилдан BMW M3 со 650 коњски сили!

Тјунерите од Manhart веќе му посветија многу внимание на новиот M3 – но најновата итерација на...

Manhart го направи BMW 850i Convertible помоќен од M8 Competition

Германскиот тјунер претстави нов тјунинг пакет наречен MH8 700 Convertible, наменет за...

Manhart MHX6 е тука за да го привлече вниманието на сите

Германскиот тјунер претстави засилена верзија од BMW X6 M со масивни визуелни модификации и...

Manhart го засили BMW M5 на 815 кс со новиот MH5 800 пакет

Германската тјунинг компанија Manhart лансираше нов пакет за засилување на перформансите и...

Manhart го „налути“ и засили Audi RS Q8 на 905 коњски сили

Audi RS Q8 е кросовер со огромна сила и беспрекорни перформанси, но доколку тоа не ви е доволно,...

Manhart го направи BMW M2 CS уште поимпресивен

Новиот BMW M2 CS излегува од производните ленти како одличен спортски автомобил. Сепак, Manhart...

Manhart GP3 F350 Mini JCW GP има комплицирано име и 350 коњски сили

Германската тјунерска компанија Manhart претстави засилена изведба од насилниот модел на Mini...