lucid – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ:

Прототипот на Lucid Air помина 644 километри со едно полнење

Компанијата Lucid објави видео во кое го прикажува нивниот прототип на моделот Air како патува...