full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Тестови

ТЕСТ: KIA Cee’d 1.6 CRDi – Победничка комбинација!

Cee’d е модел кој е во...

ТЕСТ: Honda Accord 2.0 – Евергрин

Honda Accord е еден од нашите омилени...

ТЕСТ: Audi Q3 – Едноставно, стил!

На тест го имавме...

Mercedes B – Еволуција во вистинската насока!

Минатата B-Klasse имаше некои...

KIA Rio 1.2 LX – Сериозен играч кој не смеете да го занемарите!

Понекогаш има автомобили...

Исто е, ама не е исто! (чин III-ти)

Ги видовме однадвор (чин I-ви),...

Hyundai Elantra 1.6 – Сериозен конкурент!

Сосем е нормално да...

Исто е, ама не е исто! (чин II-ри)

Конечно дојде време да го...

Peugeot 508 – Французите ја научија лекцијата!

Веќе долго време...

Исто е, ама не е исто! (чин I-ви)

Многу пати до сега сме се...

Volkswagen Amarok – Бизнис и задоволство во заедничко пакување.

Кога за прв пат слушнавме...

Најдобри патишта за возење – Козјак со SEAT LEON Cupra R!

Ја имавме привилегијата да...