full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Првиот трејлер за новиот Fast & Furious 8!

Најновиот Fast & Furious ќе се вика The Fate of the Furious – и еве го првиот трејлер!

Како што и очекувавме – многу автомобили, многу акција и еден неочекуван нов негативец!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.